2019 rugpjūčio 25 d., sekmadienis
 
Žiūrėkite naujausią laidą BTV tinklapyje
Laida rodoma
BTV
Šeštadieniais
8:45
 
 

Sveikatos aktualijos

Rugpjūtį daugiau dėmesio patariama skirti odai
Vasarą itin gausu žmonių, kuriuos vargina įvairios odos problemos: saulėje smarkiai nudegusi ir dėl to perštinti, išsausėjusi oda, dėl UVA ir UVB spindulių poveikio pakitę apgamai, pigmentinės dėmės, itin išryškėję šlakai.

Norint pasitikrinti odos sveikatos būklę, kartais nebūtina laukti vizito pas gydytoją specialistą. Su juo galima pasikonsultuoti ir telefonu. Teisingai dermatovenerologui nupasakoti simptomai bei iš jo gautas patarimas, kaip prižiūrėti odą, gali sutaupyti ir laiko, ir pinigų.

Vaistinių tinklas „Camelia“ nuo šių metų pradžios savo pirkėjams siūlo išskirtines paslaugas. Visose tinklo vaistinėse kiekvieną mėnesį galima gauti įvairių nemokamų paslaugų: nusistatyti odos tipą, pasitikrinti regėjimą, atlikti diagnostinių tyrimų, pasikonsultuoti su profesionaliais gydytojais.

Rugpjūčio mėnuo skiriamas melanomos bei odos vėžio profilaktikai, todėl šį mėnesį visi gyventojai kviečiami nemokamai pasikonsultuoti telefonu apie įtarimą keliančius odos darinius bei kitas odos problemas su gydytoja dermatovenerologe Edita Zubrickiene. Konsultacijos telefonu teikiamos: pirmadieniais 16:00-19:00 val., trečiadieniais 10:00-13:00 val. ir penktadieniais 15:00-18:00 val. Konsultacijų telefonas: 8-616-09612 (skambučio kaina pagal Jūsų turimą mokėjimo planą).

Žolinių savaitgalį galimybę nemokamai pasikonsultuoti su šeimos gydytoju, akių ligų specialiste, o taip pat ir su kitais medikais turės Palangos gyventojai ir miesto svečiai. Palangos centre vėl įsikurs  vaistinių tinklo „Camelia“ gydytojų ir grožio specialistų paviljonas. 
 
vtv.lt
 
 
© UAB Sveikatos ABC   Reklama
Dizaino sprendimas: Deform
Techninis sprendimas: PGS
“Sveikatos ABC”
Redakcijos adresas:
Inovacijų g. 4, LEZ, Kauno raj.
Tel. (8 37) 328008
Faks. (8 37) 338487
redaktore@sveikatosabc.lt