2019 lapkričio 15 d., penktadienis
 
Žiūrėkite naujausią laidą BTV tinklapyje
Laida rodoma
BTV
Šeštadieniais
8:45
 
 

Sveikatos aktualijos

Waikato universiteto mokslininkai: Manuka medaus kaukės gali padėti išsaugoti odos jaunystę ilgiau
Tam, kad turėtume gražią, skaisčią ir stangrią veido odą, visai nebūtina dažnai lankytis pas kosmetologą arba pirkti itin brangiai kainuojančias kosmetines priemones. Waikato universitete atlikti tyrimai (Australija) atskleidė jaunystės paslaptį, kaip galite atsukti amžiaus rodyklę atgal ir atrodyti dešimčia metų jaunesni.

Manuka medus yra puikiai žinomas visame pasaulyje dėl savo drėkinamųjų savybių. Waikato universitete atlikto tyrimo, kuriam vadovavo profesorius Peter Molan, metu nustatyta, jog manuka medus turi medžiagų, kurios padeda odai pritraukti ir įsisavinti drėgmę iš aplinkos, todėl reguliariai atliekant manuka medaus kaukes oda pagražėja, tampa skaistesnė ir glotnesnė.

Kuo ypatingas Manuka medus?
Manuka medaus sudėtyje yra specialūs enzimai, kurie pasižymi antibakterinėmis ir antioksidantinėmis savybėmis. Šios medžiagos  giliai įsiskverbia į odos audinius ir saugo odos paviršiuje esančias kalogeno daleles nuo suirimo. Todėl oda ilgiau išlieka stangri ir elastinga.

Manuka augalai auga Naujoje Zelandijoje ir yra artimi Arbatmedžio giminaičiai. Iš šių augalų žiedadulkių bitės surenka medų, kuris garsėja pasaulyje savo unikaliomis antibakterinėmis ir antioksidantinėmis savybėmis. Manukos medaus efektyvumas vertinamas UMF (unikaliu manuka faktoriumi), žymimu nuo 5+ iki 30+. Tai vienintelis standartas pasaulyje, nustatant ir matuojant antibakterines ir antioksidantines medaus savybes.

Manuka medaus kaukė odos jaunystei ir grožiui

Plonu sluoksniu užtepkite manuka medaus ant veido ir palikite 10-20 minučių.Tada kaukę nuplaukite šiltu vandeniu ir patepkite veidą drėkinamuoju kremu.  Manuka medaus kaukes galima tepti ir ant sudirgintos arba spuoguotos odos. Jos puikiai dezinfekuoja ir nuramina odą.

 
 
© UAB Sveikatos ABC   Reklama
Dizaino sprendimas: Deform
Techninis sprendimas: PGS
“Sveikatos ABC”
Redakcijos adresas:
Inovacijų g. 4, LEZ, Kauno raj.
Tel. (8 37) 328008
Faks. (8 37) 338487
redaktore@sveikatosabc.lt