2020 balandžio 06 d., pirmadienis
 
Žiūrėkite naujausią laidą BTV tinklapyje
Laida rodoma
BTV
Šeštadieniais
8:45
 
 

Sveikatos aktualijos

Gydytojas: Naujieji vitaminų gėrimai – puiki alternatyva vaikams vietoj gazuotų vaisvandenių
Vakaruose populiarūs vitaminais ir antioksidantais praturtinti gėrimai ir Lietuvoje po truputį užkariauja vartotojų simpatijas.
Gyvsidabrio termometrai – atgyvena, kelianti grėsmę sveikatai
Padažnėjus peršalimo ligų atvejų, iškyla dar viena problema – senų gyvsidabrio termometrų naudojimas.
Ar esi priklausomas nuo kompiuterio?
Pasak psichologų, priklausomybę nuo kompiuterio lemia ne pats kompiuteris, o priklausomo asmens socialinės ar psichologinės problemos. 
Šalčio faktorius – kaip odą prižiūrėti žiemą
Žiema padovanoja ne tik Kalėdas, gaivų orą, galimybę mėtytis sniego gniūžtėmis bei lipdyti sniego senius, slidinėti, čiuožinėti, bet ir nemažai ekstremalių išbandymų odai. Kokie jie, kaip jų išvengti ar sušvelninti padarinius?
Peršalimas nėštumo metu gali sukelti persileidimą
Tiek prieš tūkstančius metų, tiek dabar kiekviena vaikelio besilaukianti moteris dėl ko nors baiminasi. Jai ramybės neduoda mintis, ar kūdikis vystosi normaliai, ar jis gims sveikas. O jei dar koks nors virusas netikėtai prikimba, būsimosios mamytės nerimas tik sustiprėja. 
3 taisyklės norinčioms žiemą džiaugtis gražia oda
Sakoma, kad nėra blogo oro, yra tik netinkama apranga. Kūną nuo atšiaurių oro sąlygų galime apsaugoti šiltais drabužiais, tačiau kaipgi mūsų veido oda?
Blusų kelias į mūsų namus – faktai ir mitai
Dar Biblijoje minimi ir nuo neatmenamų laikų žmogaus gyvenimą lydintys kraujasiurbiai – blusos, kurių pasaulyje žinoma virš 1000, Lietuvoje apie 20 rūšių. Blusos neretai laikomos skurdo ar asocialaus gyvenimo indikatoriumi, tačiau šie parazitai veisiasi ir kruopščiai prižiūrimuose būstuose į kuriuos patenka pačiais įvairiausiais būdais. 
Hidradermija – procedūra, leidžianti pamiršti sudirgusią odą žiemą
Atslinkęs šaltasis metų sezonas besisaugant nuo vėjo ir žvarbaus šaltuko verčia moteris ne tik įsisupti į šiltas skraistes, bet ir susirūpinti šiuo laiku itin pažeidžiama ir apsaugos reikalaujančia vieta – veido oda. 
Minima pasaulinė kovos su AIDS diena
Gruodžio 1-oji – pasaulinė kovos su AIDS diena. Šiemet sukanka 30 metų, kai pasaulis (1981m.) pirmą kartą sužinojo apie AIDS ligą, kuri jau pasiglemžė daugiau nei 25 milijonų žmonių gyvybes.
VUL Santariškių klinikose sėkmingai pašalintas 2 metų vaikui didelis auglys
Prieš 2 savaites VUL Santariškių klinikose 2 metų berniukui iš organizmo buvo pašalintas didžiulis auglys, kurio pradžia buvo pilvo ertmėje, o iš pastarosios peraugęs į širdį (dešinįjį prieširdį, dalinai uždaręs triburį vožtuvą ir nuspaudęs kairįjį prieširdį). 
 
 
© UAB Sveikatos ABC   Reklama
Dizaino sprendimas: Deform
Techninis sprendimas: PGS
“Sveikatos ABC”
Redakcijos adresas:
Inovacijų g. 4, LEZ, Kauno raj.
Tel. (8 37) 328008
Faks. (8 37) 338487
redaktore@sveikatosabc.lt