2019 spalio 21 d., pirmadienis
 
Žiūrėkite naujausią laidą BTV tinklapyje
Laida rodoma
BTV
Šeštadieniais
8:45
 
 

Straipsniai

Vasaros rūpestis – depiliacija
Jau nuo senų senovės žmonės žinojo įvairiausių būdų, kaip pašalinti nereikalingus kūno plaukus. Plaukelių šalinimas vašku buvo būtina Egipto aukštuomenės moterų ir faraono haremų sugulovių procedūra. Šiandien vieni žmonės nepageidaujamus plaukelius šalina higienos sumetimais, kiti – dėl religinių įsitikinimų, dar kiti – norėdami atrodyti patraukliau ar tiesiog dėl mados.
Tarsi upės tekėjimas
Tikriausiai esate girdėję, kad yra mankštų ir judesių technikų, padedančių ne tik sustiprinti kūną, bet ir atgauti dvasios ramybę, pagerinanti kraujotaką, išvalyti organizmą. Viena iš tokių unikalių mankštų – pilatesas, pavadinta ją sukūrusio Jozefo Huberto Pilateso (Joseph Hubertus Pilates) vardu.
Dėlių terapija – alternatyvaus gydymo menas
Apie hirudologiją – gydymą medicininėmis dėlėmis – girdėjome tikrai kiekvienas, bet retas drįstame išmėginti šią vadinamąją alternatyvaus gydymo terapiją. Lietuvos hirudologų draugijos pirmininkė vidaus ligų gydytoja Vanda Kramarauskienė...
Ką reikėtų žinoti apie skydliaukę
Skydliaukė – maža drugelio formos liauka, esanti priekinėje apatinėje kaklo dalyje ir sverianti vos 15–30 gramų. Nors ir maža, ši liauka yra be galo svarbi, nes reguliuoja gyvybines organizmo funkcijas. Kol skydliaukė sveika, žmogus gerai jaučiasi, o jo mąstymas stebėtinai aštrus. Tačiau...
Lengvi pūkeliai – aršus čiaudulys
Niekada alergija nesirgę žmonės kartais leidžia pasakyti, kad alergija – tai miestiečių iš neturėjimo ką veikti sugalvota liga. Tačiau taip manančių žmonių mažėja, mat daugėja savo kailiu patyrusiųjų alergijos padarinius.
Vyro apsauga ir energija
Jeigu manote, kad dailiai nori atrodyti tik moterys, jūs klystate. Tai ne mažiau svarbu ir vyrams. Tiesa, jiems tai padaryti yra daug sunkiau. Jų šaunumas slypi plika akimi nematomuose dalykuose. Pirmiausia ir svarbiausia, kas suteikia vyrams pasitikėjimo savimi – gebėjimas naudoti savo vyriškumą tada, kai to norisi ir jam, ir jai.
Du kvadratiniai metrai sveikatos
Priklausomai nuo suaugusio žmogaus ūgio ir svorio, odos paviršius gali sudaryti nuo pusantro iki dviejų kvadratinių metrų. Odos storis yra maždaug pusantro milimetro, bet akių vokų oda – dar plonesnė. Pati jautriausia ir pažeidžiamiausia...
Lieknėjimo tikslas – puiki savijauta
Kaip turi atrodyti moteris? Vieniems labai svarbu moterų išvaizda, kitiems – vidus, dar kitiems – viskas. Šiais kūno kulto laikais reikalavimai išvaizdai kartais prasilenkia su sveiku protu. Todėl siekiant idealios išvaizdos tikslas turėtų būti tik vienas – sveikata.
Homeopatija – natūralus gydymo būdas
Balandžio 10–16 dienomis minima Pasaulinė informavimo apie homeopatiją savaitė. Kokią vietą homeopatija užima šiandienėje medicinoje, pasakoja Medicinos diagnostikos ir gydymo centro gydytoja homeopatė Svetlana MALYCHINA.
Virpančios rankos išduoda sunkią ligą
Balandžio 11-ąją pasaulyje minima tarptautinė sergančiųjų Parkinsono liga diena. Šią dieną kviečiame labiau pasidomėti taip vadinama drebančių rankų liga. Stenkitės patys mokytis, arba padėkite savo artimiesiems išmokti gyventi su Parkinsono liga ir ją valdyti.
 
 
© UAB Sveikatos ABC   Reklama
Dizaino sprendimas: Deform
Techninis sprendimas: PGS
“Sveikatos ABC”
Redakcijos adresas:
Inovacijų g. 4, LEZ, Kauno raj.
Tel. (8 37) 328008
Faks. (8 37) 338487
redaktore@sveikatosabc.lt