2020 sausio 23 d., ketvirtadienis
 
Žiūrėkite naujausią laidą BTV tinklapyje
Laida rodoma
BTV
Šeštadieniais
8:45
 
 

Straipsniai

4 priežastys, kodėl susergame
Sparčiai ilgėjančios dienos ir vis stipriau šildanti saulė tarsi ragina pradėti naują gyvenimo etapą, kai norisi ne tik pakeisti pabodusius drabužius, bet ir tinkamai pasirūpinti savo sveikata. Pasirodo, jog pavasarį nepakanka aprūpinti organizmą trūkstamais vitaminais ir mikroelementais.
Apie vaistus – lietuviškai
Nėra žmogaus, kuriam kada nors nebūtų prireikę lankytis vaistinėse, vartoti vaistų. Net jeigu tai tenka daryti labai retai – vitaminus, maisto papildus vartoja nemažai sveikų žmonių.
Šventinis persivalgymas
Kai kuriems žmonėms džiaugsmingą Velykų laukimą temdo nerimas – kaip išvengti persivalgymo? Iš tikrųjų, gausiai vaišėmis, skaniais, kvapniais patiekalais nukrautas stalas yra didelė pagunda visko paragauti, o praradus saiką – galima ir nukentėti.
Puikus metas – menopauzė
Keistas dalykas ta atmintis. Kur kas dažniau ja skundžiamės, negu džiaugiamės. Dėl atminties iškrečiamų „kiaulysčių“ kartais patenkame į keblią padėtį – nors ir kiek besistengtume, neatsimename nė kruopelytės reikiamos informacijos. O kartais atmintis mums pažeria netikėtų staigmenų...
Vėžio gydymą lemia radiologija
Radiologija yra nepakeičiama šiuolaikinėje medicinoje, tačiau tik nedaugelis pacientų žino jos svarbą. Radiologija prisideda prie gyvybių gelbėjimo kiekvienoje medicinos srityje: nuo vėžio diagnozės ir gydymo iki insulto ar politraumos savalaikės diagnostikos.
Atminties vingiai
Keistas dalykas ta atmintis. Kur kas dažniau ja skundžiamės, negu džiaugiamės. Dėl atminties iškrečiamų „kiaulysčių“ kartais patenkame į keblią padėtį – nors ir kiek besistengtume, neatsimename nė kruopelytės reikiamos informacijos. O kartais atmintis mums pažeria netikėtų staigmenų...
Kai nerimas užplūsta širdį...
Pavasarį ne tik atveriame namų langus, bet į savo gyvenimą įsileidžiame prabudimo jausmą bei džiaugsmingą nuotaiką. Tačiau šiuo metų laiku gali užklupti nelauktas ir netikėtas nerimo jausmas, kai, rodos, be jokių rimtų priežasčių viduje tarsi įsijungia „varikliukas“, neleidžiantis nurimti. Kas gi su mumis darosi ir kas kaltas dėl tokios nerimastingos savijautos?
Klastingos inkstų ligos – pavojus širdžiai ir kraujagyslėms
Kovo 10-ąją minima Pasaulinė inkstų diena. Šiemet Pasaulinės inkstų dienos tikslas – atkreipti dėmesį į inkstų ligų įtaką širdies infarktui ir galvos smegenų insultui.
Keliautojų ligos ir jų profilaktika
Kasmet vis daugiau žmonių keliauja lėktuvais, traukiniais, automobiliais, pasiekia atokiausius pasaulio kampelius. Kelionė – malonumas, tačiau gali būti rizikinga ir sukelti daug rūpesčių. Begalė mažų ir didelių nemalonumų gali nutikti kelionės metu...
 
 
© UAB Sveikatos ABC   Reklama
Dizaino sprendimas: Deform
Techninis sprendimas: PGS
“Sveikatos ABC”
Redakcijos adresas:
Inovacijų g. 4, LEZ, Kauno raj.
Tel. (8 37) 328008
Faks. (8 37) 338487
redaktore@sveikatosabc.lt