2020 balandžio 06 d., pirmadienis
 
Žiūrėkite naujausią laidą BTV tinklapyje
Laida rodoma
BTV
Šeštadieniais
8:45
 
 

Apie TV laidą

Žiūrovų pamėgta televizijos laida „Sveikatos ABC“ transliuojama jau 19 metų. Tai – viena seniausių Lietuvos televizijos laidų sveikatos tema.

Didžiausia laidos žiūrovų grupė – vyresni nei 50 metų žmonės, taip pat ne ką mažiau ir tų, kuriems per 35 – daugiausia tarp jų mamų, auginančių  mažus vaikus. Problemų, kurias stengiamasi spręsti laidoje „Sveikatos ABC“, yra labai daug: žmogus sužino apie savo ir artimųjų ligas bei jų gydymą.


Kad laida reikalinga, ir žmonėms tikrai be galo aktualios daugelis sveikatos problemų, rodo ne tik augantys laidos reitingai, bet ir po kiekvienos laidos užgriūvantis skambučių skaičius – žiūrovai teiraujasi informacijos, prašo patarimų, klausia įvairių su savo sveikatos problemomis susijusių klausimų. Nė vienas jų užduotas klausimas nelieka neatsakytas – „Sveikatos ABC“ laidoje ir/arba žurnale ir laikraštyje patyrę medikai – savo sričių specialistai – pateikia išsamius atsakymus į žiūrovų klausimus. Dėl pateikiamų įvairiausių naujienų iš visų medicinos sričių laida „Sveikatos ABC“ naudinga ne tik paprastam žiūrovui, bet ir medicinos specialistams: gydytojams bei vaistininkams.

Kiekvieną šeštadienį, 8.45 valandą ryte BTV televizijos laidoje „Sveikatos ABC“ su Jumis sveikinasi laidos autorė ir vedėja, gydytoja Rima Balanaškienė. Jai talkina TV laidos redaktorė ir režisierė Lolita Ilginienė.

Laidos kūrėjos skatina visuomenę rūpintis savo sveikata, supažindina su dažniausiai pasitaikančių negalavimų naujausiais gydymo būdais bei profilaktika. Laidose aptariamos naujienos iš įvairių medicinos sričių. Kiekvienoje „Sveikatos ABC“ laidoje žiūrovai sulaukia išsamių atsakymų į jiems rūpimus klausimus.

Profesionaliai ir kompetentingai, remdamiesi naujausiomis mokslo žiniomis, į žiūrovų užduodamus klausimus atsako gydytojai – laidos ekspertai: Lietuvos gydytojų sąjungos prezidentas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademijos Vaikų ligų klinikos gastroenterologijos, onkologijos bei hematologijos poskyrio vadovas, vaikų gastroenterologas prof. dr. Liutauras Labanauskas, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto prodekanas, Visuomenės sveikatos instituto direktorius prof. dr. Rimantas Stukas, Mokslo tarybos pirmininkas, farmakologijos profesorius dr. Romualdas Basevičius, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademijos Fiziologijos katedros vedėjas profesorius Edgaras Stankevičius ir Lietuvos farmacijos sąjungos prezidentas profesorius dr. Eduardas Tarasevičius. Taip pat savo klinikine patirtimi laidoje dalijasi šeimos gydytojai, gydytojai terapeutai, specializuotų sričių medikai.


Kiekvienoje „Sveikatos ABC“ laidoje svečiuojasi pacientai – realūs žmonės, sutikę viešai pasidalyti savo sveikatos bėdomis. Gyvoje diskusijoje studijoje iš gydytojų jie gauna ne tik išsamius atsakymus į savo pateiktus klausimus, bet ir sulaukia gerų patarimų, kaip pasveikti ir toliau tinkamai rūpintis savo sveikata.

Laidos vedėja, autorė ir prodiuserė:
Rima Balanaškienė
Tel.: 8 686 45888
El. paštas: abc@lnk.lt

Redaktorė:
Lolita Ilginienė
Tel.: 8 680 60183
 
 
© UAB Sveikatos ABC   Reklama
Dizaino sprendimas: Deform
Techninis sprendimas: PGS
“Sveikatos ABC”
Redakcijos adresas:
Inovacijų g. 4, LEZ, Kauno raj.
Tel. (8 37) 328008
Faks. (8 37) 338487
redaktore@sveikatosabc.lt