2018 birželio 24 d., sekmadienis
 
Žiūrėkite naujausią laidą BTV tinklapyje
Laida rodoma
BTV
Šeštadieniais
8:45
 
 

Apie mus


LNK TV laida „Sveikatos ABC“

Žiūrovų pamėgta LNK televizijos laida "Sveikatos ABC" transliuojama jau 19 metų. Tai – viena seniausių LNK televizijos laidų. Didžiausia laidos žiūrovų auditorija – vidutinio ir vyresnio amžiaus žmonės (45-60 metų), tačiau laida domisi ir trisdešimtmečiai ir net jaunesni, tarp kurių yra daugiausia jaunų mamų, auginančių mažus vaikus.

Kad laida reikalinga, ir žmonėms tikrai be galo aktualios daugelis sveikatos problemų, rodo ne tik augantys laidos reitingai, bet ir po kiekvienos laidos užgriūvantis skambučių skaičius – žiūrovai teiraujasi informacijos, prašo patarimų, klausia įvairių su savo sveikatos problemomis susijusių klausimų. Nė vienas jų užduotas klausimas nelieka neatsakytas – „Sveikatos ABC“ laidoje arba leidiniuose  patyrę medikai – savo sričių specialistai – pateikia išsamius atsakymus į žiūrovų klausimus.

Dėl laidoje pateikiamų įvairiausių naujienų iš visų medicinos sričių bei naudingos ir tikslios informacijos apie naujų bereceptinių preparatų faramakologines savybes bei jų vartojimo ypatumus, „Sveikatos ABC“ laida naudinga ne tik paprastam žiūrovui, bet ir medicinos specialistams – gydytojams bei vaistininkams.

„Sveikatos ABC“ žurnalas


Nuo 2011 m. liepos 1 d. "Sveikatos ABC" žurnalas iš mėnesinio tapo dvisavaitiniu leidiniu. Nors žurnalas yra mažesnės apimties, bet išleidžiamas du kartus per mėnesį. Gerai suskaičiavę, liksite nustebinti – taigi niekas beveik ir nepasikeitė.

Apie ką žurnale kalbame ir rašome? Apie ką gi daugiau, jeigu ne apie sveikatos abėcėlę – ją turėtų išmanyti (arba pasikartoti) ir jaunas, ir senas. Taigi nagrinėjame temas, susijusias su sezono aktualijomis, rašome apie kūno ir sielos sveikatą, vaikų auginimo bei auklėjimo problemas, tarpusavio santykius, pasakojame apie žmones, įveikusius sunkią negalią... Bet svarbiausia – mokomės gyventi sveikai ir mylėti gyvenimą. Tada būsime ir linksmesni, ir laimingesni.

Kad žurnalas būtų dar įdomesnis ir aktualesnis, kad jame rastumėte atsakymus į visus Jus dominančius klausimus, mes lauksime Jūsų laiškų. Kurkime leidinį kartu ir tapkime ištikimais draugais!
 
 
© UAB Sveikatos ABC   Reklama
Dizaino sprendimas: Deform
Techninis sprendimas: PGS
“Sveikatos ABC”
Redakcijos adresas:
Inovacijų g. 4, LEZ, Kauno raj.
Tel. (8 37) 328008
Faks. (8 37) 338487
redaktore@sveikatosabc.lt